Idź do zawartości

Designer/Junior Designer

Na miejscu
  • Gliwice, Warszawa, śląskie, Polska
Creative

Opis oferty

Jesteśmy agencją kreatywną. Tworzymy innowacyjne pomysły na styku reklamy, kultury i technologii, budując nowoczesną komunikację dla marek naszych klientów. Pracując z nami, będziesz tworzyć komunikację dla najlepszych brandów ze świata: rozrywki, napojów, finansów, motoryzacji i innych. Nasze niestandardowe projekty były wielokrotnie nagradzane nagrodami Cannes Lions, Clio Awards, Golden Drum, Epica, Effie, KTR i innych, a GONG wielokrotnie zdobywał tytuł Agencji Roku.

Kim jest Designer/Junior Designer?
Tworzy i współtworzy wizualną oprawę komunikacji wykorzystywaną w wybranych kanałach. Śledzi i rozumie współczesne trendy, ale nie boi się również myśleć samodzielnie tworząc swoje własne rozwiązania. Rozumie tradycyjne formaty, ale równie dobrze orientuje się w nowych technologiach.

Jakie są cechy osoby na tym stanowisku?

  • znajomość najnowszych trendów w reklamie, mediach, rynku cyfrowego świata ze szczególnym uwzględnieniem designu,

  • znajomość, zrozumienie i praktyka w ekosystemach mediów społecznościowych,

  • znajomość i aktywne wykorzystywanie nowych technologii,

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • umiejętność pracy pod presją,

  • biegła znajomość narzędzi do projektowania (pakiet Adobe, Figma, Zeplin,)

  • zorientowanie na sztuki wizualne, w szczególności fotografię, animację, film, procesy produkcyjne i postprodukcyjne,

  • silnie rozwinięty zmysł estetyczny,

  • rozwinięte zainteresowanie typografią,

  • zorientowanie na branding, projektowanie identyfikacji, tworzenie systemów identyfikacji wizualnej,

  • znajomość standardów rynkowych w zakresie usług w poszczególnych zakresach produkcyjnych (film, digital, dtp, etc.),

  • wiedza w zakresie projektowania współczesnych kampanii digital i śledzenie rozwoju nowoczesnych kanałów komunikacyjnych,

  • znajomość procesu powstawania animacji we współczesnych narzędziach będącymi standardami branżowymi.

Wymagania

Doświadczenie i wymagania na stanowisku:

  • co najmniej 2+ lat doświadczenia w pracy agencyjnej / brak doświadczenia w przypadku Juniora,

  • praca w interdyscyplinarnym zespole,

  • tworzenie projektów mailingów, newsletterów,

  • projektowanie kontentu do kanałów Social Media,

  • tworzenie kreacji na potrzeby kampanii digital,

  • współtworzenie oprawy graficznej prezentacji,

  • proste prace graficzne, kompozycje, fotoretusze,

  • projektowanie prostych konceptów i adaptacje gotowych projektów www,

  • tworzenie wizualizacji brandingowych, elementów identyfikacji wizualnej,

  • oraz inne typowe zadania graficzne.

Co oferujemy?

Jeśli szukasz przyjaznej i niemal rodzinnej atmosfery - to właśnie oferujemy. Jeśli szukasz projektów pełnych wyzwań - tego możesz oczekiwać. Jeśli z pasją realizujesz powierzonę Ci zadania i jesteś zorientowany na szczegóły w swojej pracy - w GONG znajdziesz innych takich jak Ty.

Oprócz powyższego oferujemy:

  • bardzo dobre i stabilne warunki pracy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające doświadczeniu kandydatów,

  • pakiet medyczny współfinansowany przez pracodawcę z możliwością rozszerzenia go o dodatkowe usługi,

  • Pakiet Multisport oraz lekcje języka angielskiego,

  • pracę w modelu hybrydowym (stacjonarnym / zdalnym),

  • preferencyjną formę ubezpieczenia grupowego,

  • praca do godziny 15.00 w piątki.

Co dalej?

  • jeśli Twoja kandydatura zwróci naszą uwagę i spełni wymagania stanowiska, w pierwszej kolejności skontaktujemy się z Tobą telefonicznie,

  • w drugim kroku możesz otrzymać proste zadanie domowe, a następnie spotkamy się na videorozmowie, aby je omówić,

  • możemy poprosić Cię o referencje, a decyzje podejmiemy w czasie nie dłuższym niż 3 tygodnie

lub

Czy można pracować zdalnie?

Pracujemy w systemie hybrydowym, w którym zachęcamy do łączenia pracy z domu z pracą w jednym z naszych biur - w Warszawie lub w Gliwicach. 2 dni w tygodniu w biurze pozwalają lepiej poznać zespół, z którym się na codzień pracuje. Jesteśmy jednak również otwarci na pracę zdalną, jeżeli są ku temu ważne powody.

Jaką formę umowy oferujecie?

Możesz wybrać formę zatrudnienia pomiędzy Umową o Pracę lub kontraktem B2B. W obu przypadkach oferujemy płatne urlopy i benefity opisane w ogłoszeniu.

Featured jobs

We are currently looking for multiple positions across our offices. Check out all open positions.

Account Manager
Na miejscu
  • Warszawa, mazowieckie, Polska
AI DEVELOPER (Python)
Zdalnie
  • Warsaw, mazowieckie, Polska
Content Creator
Zdalnie
Na miejscu
Project Manager
Na miejscu
  • Gliwice, Warszawa, Hybrydowa, śląskie, Polska